jeżeli udało by nam się zapełnić dolne D, to równie dobrze, narzekacze z neta powinni zapełnić stadion... realnie to możemy kupić 100-300 biletów (każdy z Socios po 1-3 bilety średnio). Natomiast reszta nie wiem jak zareaguje na tę akcję, bo chciałbym żeby był gigantyczny odzew. przynajmniej w ten sposób możemy pokazać siłę Socios i zrobić Stowarzyszeniu bardzo dobrą reklamę
