Wyświetl pojedynczy post
lucas8
Senior Member
 
Od: 07.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9896
Stary 15.11.2018, 09:07
Karherop napisał(a):Wyświetl post
W praktyce można rozwiązać kontrakt jak Cezary Wilk dokładnie w taki sposób jak opisano wyżej.
Obstawiam, że do połowy grudnia żaden z zawodników nie będzie próbował rozwiązania kontraktu, ale w przerwie między rozgrywkami mogą się dziać różne rzeczy.
Dokładnie...część pewnie wie, że co im z tego ze w listopadzie zerwą umowę. Jaki klub ich teraz weźmie?
W styczniu mogą się dziać różne rzeczy jak nie będzie pieniędzy...
Odpowiedz cytując