Karherop napisał(a):

W praktyce można rozwiązać kontrakt jak Cezary Wilk dokładnie w taki sposób jak opisano wyżej.
Obstawiam, że do połowy grudnia żaden z zawodników nie będzie próbował rozwiązania kontraktu, ale w przerwie między rozgrywkami mogą się dziać różne rzeczy.
|
Dokładnie...część pewnie wie, że co im z tego ze w listopadzie zerwą umowę. Jaki klub ich teraz weźmie?
W styczniu mogą się dziać różne rzeczy jak nie będzie pieniędzy...