|
Ja też się dołożę.
Może dało by radę odwiedzić szkoły z mniejszych miejscowości i rozdawać bilety? Żabole już od dawna tak działają - jakieś mikołAJki itp to rozdają bilety plus gadżety klubowe w szkołach czy przedszkolach i to w naprawdę dużym okręgu od Zabrza.
|