rafalp_r22 napisał(a):

|
jeśli nie dostałeś 2 wypłat z rzędu, możesz złożyć dokument o rozwiązanie umowy, jeśli klub nie ureguluje zaległości tej starszej wypłaty tak żeby ponownie nie były dwie, to kontrakt zawodnika jest automatycznie rozwiązany, co więcej zawodnik może zarządzać wypłat obowiązujących do końca umowy (przypadki Jovanica i Jovanovica)
|
było wrzucane wyżej ale jako odp.do posta
3. Zawodnikowi przysługuje prawo do jednostronnego rozwiązania Kontraktu z winy
Klubu poprzez oświadczenie złożone Klubowi w formie pisemnej pod rygorem nieważności,
wyłącznie w następujących przypadkach:
1) Klub opóźnia się z zapłata na rzecz Zawodnika wynagrodzenia indywidualnego należnego
mu z tytułu profesjonalnego uprawiania piłki nożnej za okres co najmniej
dwóch miesięcy, pod warunkiem, iz po upływie tego okresu Zawodnik wyznaczy
pisemnie Klubowi dodatkowy termin zapłaty, nie krótszy niż 14 dni, z zastrzeżeniem,
iż brak zapłaty zaległości w pełnej wysokości spowoduje możliwość skorzystania
z prawa do jednostronnego rozwiązania Kontraktu z winy Klubu;
nie muszą być 2 miesiące z rzędu,musisz uregulować całość zobowiązań a nie tylko część,zawodnik MUSI wysłać przedsądowe wezwanie do zapłaty oraz spełnić wszystkie wymagania formalne

Tyle w teorii bo istnieją ugody itd.