PSYCHOLTSW napisał(a):

|
@Karherop to co napisał Wiesniak to prawda. także nie wiem o co się rzucasz. nie dasz rady 50, to wpłacaj 5-10 zł ale wpłacaj. to nie chodzi nawet o ilość kasy, bo to jest zależne od wielu czynników ale wpisałeś się na listę to pomagaj Wiśle. poza tym ja rozumiem, że ktoś ma trudną sytuację ja sam mam nie ciekawą ale myślę, że niektóre osoby wmawiają sobie pewne rzeczy. przy czym dla tych co mają problemy a pomagają Wiśle mam szacunek.
|
Nie chciałem już ciągnąć tego tematu, ale jak znowu go podnosisz, to ok.
Chodzi mi raczej o samą listę i deklaracje, bo składka która była deklarowana w ankiecie (sam zaznaczyłem 100), wydawała mi się w odniesieniu do wplaty rocznej. Zresztą byłem już w kilku stowarzyszeniach i zawsze to była tam kwota płacona raz na rok.
Nie mniej jednak jeśli socios ma coś znaczyć to i te 600 zł to będzie dobra kwota, ale to życie pokaże i mocno kibicuje temu projektowi. Wykładnikiem będzie na pewno ilość zapisanych osób.