Wyświetl pojedynczy post
pepe72
Senior Member
 
Od: 08.2005
Skąd: kraina gandzi i deszczu

Online

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9892
Stary 14.11.2018, 17:04
petred napisał(a):Wyświetl post
12000 srednio na meczu w naszych realiach finansowych i po trochu organizacyjnych nie jest złe. Wydaje mi się że jest możliwe zrobienie średniej frekwencji 20000 ale to byśmy musieli mieć taki skład i takie wyniki jak w sezonach powiedzmy 2001-2006 gdzie przez pięć lat potrafiliśmy nie przegrać na R22. To by spowodowało, że ci co przychodzą tylko na mecze top znowu się w Wiśle zakochali. W naszych dzisiejszych realiach żeby podnieś frekwencje trzeba liczyć na to 12000 wiernych. Jakoś ich zachęcić żeby oni zachęcili innych ( np za każdego kibica przyprowadzonego na stadion 10 zł zniżki dla niego, a za trzech naraz wejście za darmo)
Źle nie jest, a co więcej prowadzenie dopingu jest robione dość poprawnie. To też zwiększa atrakcyjność meczów. Bo kibic ma możliwość nie tylko oglądania ale też udziału "w części artystycznej".

Problem w tym, że budżet powinien być skonstruowany pod taką frekwencję. Rok temu nie był.
Ostatnio edytowane przez pepe72 : 14.11.2018 o godz. 17:15.
Statystyki Wisły na wykresach: https://www.canva.com/design/DAGtt9A...Id=hc3c6977d12

Cele Wisły na sezon 2026/27
Na razie świętowanie awansu
Odpowiedz cytując