Temat
:
Akces do Socios Wisła Kraków - piłka nożna
Wyświetl pojedynczy post
duce!
Senior Member
Od: 08.2007
Skąd: Skawina
Offline
#
371
14.11.2018, 16:51
162. duce! - dziś wysłałem skan aplikacji członkowskiej i opłaciłem składkę.
"Unia Tarnów - Te słowa brzmią dumnie..."
duce!
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do duce!
Znajdź inne posty napisane przez duce!