MB1906 napisał(a):

|
Brawo Ty. Nie chyba a napewno. Mnie jakos nie jest do smiechu.
|
A mnie do śmiechu nie jest, jak o czymś co do znalezienia jest w dwie minuty (z zegarkiem w ręku) dyskutuje się w stylu "chyba", "podobno" ...
A potem narzeka się na tych z dziennikarzy, którzy robią to samo ... czyli nie sięgają do, nieraz łatwo dostępnych, źródeł. Ci dziennikarze nie biorą się znikąd, to przedstawiciele tej samej "kultury".