Wyświetl pojedynczy post
Adasss
Senior Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9890
Stary 14.11.2018, 14:34
MB1906 napisał(a):Wyświetl post
Brawo Ty. Nie chyba a napewno. Mnie jakos nie jest do smiechu.
A mnie do śmiechu nie jest, jak o czymś co do znalezienia jest w dwie minuty (z zegarkiem w ręku) dyskutuje się w stylu "chyba", "podobno" ...

A potem narzeka się na tych z dziennikarzy, którzy robią to samo ... czyli nie sięgają do, nieraz łatwo dostępnych, źródeł. Ci dziennikarze nie biorą się znikąd, to przedstawiciele tej samej "kultury".
Odpowiedz cytując