Wyświetl pojedynczy post
pepe72
Senior Member
 
Od: 08.2005
Skąd: kraina gandzi i deszczu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9887
Stary 14.11.2018, 13:36
szym_ek napisał(a):Wyświetl post
Jakie kompleksy? do czego? Do Legii która jest jedynym klubem w 3 milionowej aglomeracji czy do Lechii która jest liderem ligi? Bo przypominam reszta klubów jest niżej.
Stała baza kibiców na meczu to jest 10-12 tys. Na mecze TOP to będzie 20 tys. O tym mówie. Zakładanie średniej frekwencji na poziomie 20 tys jest głupie i nierealne. Nie ma znaczenia ile napiszesz o mobilizacji czy o ratowaniu klubu. Przyjdą Ci sami ludzie a reszta poczeka jak będzie jakiś fajny mecz/dobra pogoda/wyniki.
Szymek, wyluzuj.
Frekwencja, tak jak założenie 2M z transferu Carlitosa w budżecie, były potrzebne by dostać licencję. Problem w tym, że ktoś na forum bierze to na poważnie.
Statystyki Wisły na wykresach: https://canva.link/yvdnxcdu2c27ql1

Cele Wisły na sezon 2026/27
Na razie świętowanie awansu
Odpowiedz cytując