|
Jeśli ktoś uważa że wyzwiskami na forum uratuje klub to jest co najmniej śmieszny. Także proponował bym kilku osobom zluzować.
Czy kibice robią dla tego klubu dużo aby go uratować? Czy da się więcej? Zawsze się da, ale w obecnej sytuacji nie ma opcji by się wytaraskac z długów bez nowego inwestora i dobrego zarządzania. Przecież że zrzutek z akcji R22 opłacono prawie 2.5 spotkania , a tej akcji raczej budżet nie zakładał. Takze formalnie to Wisła miała do opłacenia nie 10 spotkań na początku roku, ale 7.5.
Wisła rok temu mogła być na względnej prostej z wyjścia z długów, ale komuś zamarzyła się Europa.. i to nie tylko kibicom.
|