regan napisał(a):

Ja pisze o ratowaniu klubu, o mobilizacji o zrobieniu czegoś ponad przeciętność, żeby dać odetchnąć klubowi a ten leczy kompleksy względem reszty ligi... nie mogę...
Zaraz się będziesz w 4 lidze porównywał... z Unią Tarnów i Hutnikiem
|
Jakie kompleksy? do czego? Do Legii która jest jedynym klubem w 3 milionowej aglomeracji czy do Lechii która jest liderem ligi? Bo przypominam reszta klubów jest niżej.
Stała baza kibiców na meczu to jest 10-12 tys. Na mecze TOP to będzie 20 tys. O tym mówie. Zakładanie średniej frekwencji na poziomie 20 tys jest głupie i nierealne. Nie ma znaczenia ile napiszesz o mobilizacji czy o ratowaniu klubu. Przyjdą Ci sami ludzie a reszta poczeka jak będzie jakiś fajny mecz/dobra pogoda/wyniki.