regan napisał(a):

No kuerwa mać.. ile to można tłumaczyć
WISŁA MA TRZECIĄ FREKWENCJE W LIDZE - 12 709 tys na mecz (za Legią i Lechią)
na tyle nas stać. Taka frekwencja jest od kilku sezonów. Nie zmienia się to i nie widać przesłanek, żeby się zmieniło.
Zakładanie w budżecie przychodów z dnia meczowego przy średniej 20tys co mecz jest tak samo głupie jak zakładanie przychodów z Ligi Mistrzów przez 7egie !!!
Z Miodulskiego się tu wszyscy śmiali jak wyszło, że im braknie kasy a tu zrobiono DOKŁADNIE to samo tylko w stosunku do frekwencji.
Ost padł rekord frekwencji na poniedziałkowym meczu - zgadnij na którym stadionie.
Wbijcie sobie to wkońcu do głów -TRZECIA frekwencja w lidze dla klubu z takim PR ... to jest DOBRA frekwencja
https://sportowefakty.wp.pl/pilka-no...w-na-trybunach