Wyświetl pojedynczy post
szym_ek
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 05.2007
Skąd: Bronowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9882
Stary 14.11.2018, 10:39
regan napisał(a):Wyświetl post
...

No kuerwa mać.. ile to można tłumaczyć

WISŁA MA TRZECIĄ FREKWENCJE W LIDZE - 12 709 tys na mecz (za Legią i Lechią)

na tyle nas stać. Taka frekwencja jest od kilku sezonów. Nie zmienia się to i nie widać przesłanek, żeby się zmieniło.

Zakładanie w budżecie przychodów z dnia meczowego przy średniej 20tys co mecz jest tak samo głupie jak zakładanie przychodów z Ligi Mistrzów przez 7egie !!!

Z Miodulskiego się tu wszyscy śmiali jak wyszło, że im braknie kasy a tu zrobiono DOKŁADNIE to samo tylko w stosunku do frekwencji.
Ost padł rekord frekwencji na poniedziałkowym meczu - zgadnij na którym stadionie.

Wbijcie sobie to wkońcu do głów -TRZECIA frekwencja w lidze dla klubu z takim PR ... to jest DOBRA frekwencja



https://sportowefakty.wp.pl/pilka-no...w-na-trybunach
Odpowiedz cytując