|
....a przede wszystkim się nie kłóćcie. ja już mam nerwicę od tego co czytam, bynajmniej nie chodzi mi o wrzutki migi, bo to jebany dzban. ogarniamy dupę i robimy tak, wpłacasz na Socios zajebiście, nie to szkoda ale może chociaż stać Cię na to żeby kupić komuś bilet. także proszę Admina o temat w którym będziemy oferować bilet dla kogoś biedniejszego, bo różne są sytuacje w życiu, tylko jak ktoś oszuka, to niech wie, że sprawiedliwość go spotka. ja pierwszy oferuję 5 biletów na mecz z Jagą... pozdro.
|