Wyświetl pojedynczy post
pepe72
Senior Member
 
Od: 08.2005
Skąd: kraina gandzi i deszczu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9879
Stary 14.11.2018, 03:23
wiesniak842 napisał(a):Wyświetl post
...
Od razu tlumacze. Sprzedaz Carlitosa jest efektem koniecznosci zaplaty miastu spornych naleznosci. Teraz, naleznosci te mialy byc zaplacone w inny sposob, co potwierdza promesa. Miastu nagle sie odwidzialo i dziwnym trafem Carlitos (ktory juz od jakiegos czasu ugadany byl z Legia) dzien pozniej jest juz na testach w Legii, po zlozonej ofercie. Czemu akurat wtedy wplynela ta oferta za Carlitosa, a nie tydzien wczesniej i czemu o zmianie decyzji miasta niektorzy wiedzieli juz przed samym oficjalnym podaniem tej decyzji? Hmh?
To jedno ale prowadzenie finansów Wisły przez cały zeszły sezon to parafrazując jednego kardynała to gorzej niż kryminał to błąd. I nie ma znaczenia czy Sarapata sama o tym zdecydowała czy inne miśki.

Jeśli się inwestorzy teraz nie znajdą i nie zostaną spłaceni zawodnicy to nie odstaniemy licencji na kolejne pół roku, a w zimie odejdzie kto tylko będzie chciał za darmo.
Statystyki Wisły na wykresach: https://www.canva.com/design/DAGtt9A...Id=hc3c6977d12

Cele Wisły na sezon 2026/27
Na razie świętowanie awansu
Odpowiedz cytując