wiesniak842 napisał(a):

...
Od razu tlumacze. Sprzedaz Carlitosa jest efektem koniecznosci zaplaty miastu spornych naleznosci. Teraz, naleznosci te mialy byc zaplacone w inny sposob, co potwierdza promesa. Miastu nagle sie odwidzialo i dziwnym trafem Carlitos (ktory juz od jakiegos czasu ugadany byl z Legia) dzien pozniej jest juz na testach w Legii, po zlozonej ofercie. Czemu akurat wtedy wplynela ta oferta za Carlitosa, a nie tydzien wczesniej i czemu o zmianie decyzji miasta niektorzy wiedzieli juz przed samym oficjalnym podaniem tej decyzji? Hmh?
|
To jedno ale prowadzenie finansów Wisły przez cały zeszły sezon to parafrazując jednego kardynała to gorzej niż kryminał to błąd. I nie ma znaczenia czy Sarapata sama o tym zdecydowała czy inne miśki.
Jeśli się inwestorzy teraz nie znajdą i nie zostaną spłaceni zawodnicy to nie odstaniemy licencji na kolejne pół roku, a w zimie odejdzie kto tylko będzie chciał za darmo.