sandomingo napisał(a):

Gościu, weź się rozpędź i walnij tym pustym łbem o ścianę, ok? Nie wiesz, do kogo piszesz chłopaku. Tyle ile kasy miesięcznie w różnych formach wkładam w tą Wisłę to aż mi czasem głupio.
Tyle w rozmowie z Tobą, bez odbiory
|
Nie pisze tego bezpośrednio do ciebie tylko do wszystkich, co teraz nagle będą spłycać dyskusje o to co napisała pani rzecznik. Tylko ona ma w pewnym sensie racje. Was trzeba na mecz specjalnie zachęcić, co w okresie wakacyjnym jest jeszcze trudniejsze. Nie chodzi o te 10 tys co przeważnie na meczu jest i o część z tych osób które wkłada w klub extra, tylko chodzi o te 10 tys +. Szkoda, że ta reszta Wisłe traktuje powierzchownie i nie ruszy się na stadion, tylko teraz będzie się szukać domysłów, odpowiedzi lub kozłów ofiarnych na to czemu nie ma pieniędzy w klubie... gdy to każdy wie od jakiś 5 lat przynajmniej.
Wystarczy naprawdę się zmobilizować i zrobić na kilku meczach komplet. Najprostszy sposób, nie żadne zbiórki, koszulki, wujkowie z Ameryki na białym koniu i inne bzdety, tylko kupić bilet na mecz. No ale to wymagałoby wysiłku. A wysiłek pro publoco bono dziś to jakiś cud.