Wyświetl pojedynczy post
krakus76_
Banita
 
Od: 09.2018
Skąd: NH

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#369
Stary 13.11.2018, 21:28
Jakub92 napisał(a):Wyświetl post
Krakus - masz błąd. Będę do końca miesiąc ale jezcze nie jestem
Spokojnie Tu nie chodzi o matematykę i dokładność co do dnia. Sam byłem ciekawy (o czym wcześniej w innym wątku pisałem) z punktu widzenia socjologicznego jak przekładają się takie deklaracje internetowe do przełożenia na rzeczywistość.

Dziś była masa zgłoszeń osób które zostały Socios i tych, którzy zrezygnowali (i tu też ciekawa informacja zwrotna jaki był powód). Odnoszę wrażenie że "Lista" już wywołuje emocje (chęć oznaczenia się danym kolorem lub wyjaśnienia powodów rezygnacji). W sumie jak tak dalej pójdzie to może nawet zmobilizować tych, którzy wpisali się ale potraktowali to mało poważnie. Bardziej jako efekt śnieżnej kuli bo zawsze lepiej identyfikować się z przytłaczająca większością niż jakąś "grupką osób". Cała lista na czerwono

ps. Jeśli kogoś nie ma na liście (forumowiczów) a jest członkiem Socios to niech się również tym pochwali.
Odpowiedz cytując