|
Troszke mijasz sie z prawda. Przeciez sam osobiscie tworzylem w tym temacie ankiete (ktorej wyniki masz u gory) na temat wysokosci skladki minimalnej, wiec to nie bylo tak, ze zostala ogloszona, tylko konsultowalismy ja za pomoca ankiety. Poza tym istnieje mozliwosc dobrowolnych wplat, Nikt nikomu nie broni przeciez wplacac co miesiac powiedzmy 5zl.
Ja osobiscie nikogo nie poganiam, nie ponaglam. Kazdy powinien byc odpowiedzialny sam za swoje deklaracje. Rozne bywaja w zyciu sytuacje. Ja sam tez przeciez nie mam pewnosci, ze nie wydarzy sie w moim zyciu sytuacja, w ktorej nie bede w stanie wplacac na Socios.
|