Adasss napisał(a):

|
W ostatniej Lidze+Extra były podawane aktualne budżety klubów. Nasz podawano jako 28 mln. Parę klubów miało niższe, ale fakt, że niewiele ich było.
|
Wątpię aby to były dane już po letnim rozstaniu z 13 czy 14 zawodnikami oraz drogim sztabem szkoleniowym. Ale popraw mnie jak się mylę.