Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#363
Stary 13.11.2018, 20:09
PSYCHOLTSW napisał(a):Wyświetl post
@Radwi zawisną na ogrodzeniu stadionu... trzeba dotrzymywać danego słowa, tak po prostu. tego wymaga się od osób, które zapisały się na tę listę, tym bardziej, że Wiśle też były przekazane pewne dane szacunkowe dotyczące ilości członków i pieniędzy z tytułu składek Socios.
Weź pod uwagę , że wysokość składek została ogłoszona po tym jak ludzie zgłosili swój akces w tym temacie.
I nie, nie chodzi mi o narzekanie na wysokość, ale jednak minimalna składka roczna 600 zł to sporo, a na pewno już kwota jaką każdy musi się liczyć w budżecie.
Sam jeszcze nie wysłałem swojego zgloszenia ale niedługo to powinno się zmienić.
Odpowiedz cytując