Wyświetl pojedynczy post
Ronaldo
Member
 
Od: 03.2017

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1067
Stary 13.11.2018, 15:01
Kluczowe to nie przegrywać u siebie,pokazał to poprzedni sezon.Porażki u siebie z Płockiem,Zabrzem,Zagłebiem ,gdyby w tych trzech meczach udało się zremisować- prawdopodobnie mielibyśmy puchary.Były też inne porażki u siebie,remisy,ale wybrałem te mecze gdzie remis był obowiązkiem,a zwycięstwo czymś całkowicie możliwym.
W tym sezonie może być podobnie,dlatego trzeba walczyć o każdy punkt.Może okazać sie,że uda zatrzymać się obecną kadrę,dojdzie Kuba Błaszczykowski i możemy walczyć o 4 miejsce przed podziałem.
Odpowiedz cytując