Adasss napisał(a):

Średnie cząstkowe wg mnie większego sensu nie mają: raz, bo gra się tylko z częścią rywali, a po pełnej rundzie zagrał już każdy z każdym, a po drugie przy zbyt krótkim okresie zbyt duży wpływ mają też wahania formy poszczególnych zespołów, w dłuższym częściowo to się wyrównuje. W sumie do powyższej wyliczanki dodałbym jeszcze ilu zespołom "udało się" wylecieć z górnej ósemki:
Kod:
2013/2014 - 2
2014/2015 - 1
2015/2016 - 3
2016/2017 - 2
2017/2018 - 0
|
To prawda, ale co kolejkę średnie cząstkowe są bardziej dokładne, w granicy (30 i 40 kolejka) są pewne

Po drugie dopóki nie ma małej ilości meczów, którą da się policzyć na kompie to nie bardzo jest jakieś inne narzędzie, więc bawimy się tym co mamy
