|
Arka i Płock sie akurat ostatnio ogarnęły. Do tego Jagiellonia gra lepiej na wyjazdach niż u siebie. Na papierze najłatwiej wygląda mecz w Legnicy, bo Miedź jest rozbita i przetrzebiona kontuzjami.
Generalnie łatwo nie będzie, ale i tak wszystko zależy od tego jaką piłkę zaprezentujemy, bo stać nas zarówno na kapitalne spotkanie, jak i na totalną padlinę. Wiem, że to banalne, ale jakże prawdziwe.
|