Wyświetl pojedynczy post
!!IRIVER!!
Senior Member
 
Od: 08.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1056
Stary 13.11.2018, 09:59
Prawda jest taka, że gramy z 15, 10, 9, 8 i 2 drużyną w tabeli. Choć latem zanotowaliśmy w tych meczach średnie/słabe wyniki (poza Lechem) to jednak - za wyjątkiem Jagiellonii - cała pozostała czwórka dołuje całą rundę. Nie powiem, że 10+ pkt to nasz obowiązek, ale wszystko poniżej 8 pkt przyjmę z rozczarowaniem.
Odpowiedz cytując