Temat
:
Akces do Socios Wisła Kraków - piłka nożna
Wyświetl pojedynczy post
BW.WISŁA
Member
Od: 02.2011
Skąd: KRAKÓW
Offline
#
350
13.11.2018, 08:43
Witam,
Przepraszam, lecz przez kłopoty finansowe jestem zmuszony na jakiś czas wycofać się.
Bez sensu żebym zapisywał się na miesiąc lub dwa.
67. BW.WISŁA
BW.WISŁA
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do BW.WISŁA
Znajdź inne posty napisane przez BW.WISŁA