Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1049
Stary 12.11.2018, 19:50
Wg mnie trzeba szanować każdy punkt i absolutnie nie liczmy że z najbliższych wyjazdów wywieziemy komplet punktów. Wszystko powyżej 3 punktów zdobytych łącznie w meczach z Arką i Miedzią będzie bardzo dobrym wynikiem.
Z Płockiem na wyjeździe też liczę na max remis. Lech + Jaga to kolejne max 4 punkty. Reasumując 9 punktów w ostatnich 5 meczach byłoby świetnym wynikiem praktycznie gwarantującym nam utrzymanie i dający sporą przewagę w walce o grupę mistrzowską.
Odpowiedz cytując