Adasss napisał(a):

Mamy półmetek sezonu zasadniczego, więc sądzę, że można już wziąć się za ciekawsze statystki niż liczenie jakichś tam średnich cząstkowych 
...
|
Uśmiechnął się szczerbato, a wyszło to samo co po średnich cząstkowych
Ale super, że posprawdzałeś.