Temat
:
TS Wisła byłym właścicielem Wisły Kraków S.A.
Wyświetl pojedynczy post
Cygan82
Member
Od: 08.2018
Offline
#
9849
12.11.2018, 19:16
Dlatego napisałem o meczach w tym roku bo mamy jage i lecha u siebie
Masz racje wOzu w 100% ,my kibice powinniśmy ten budżet tylko w niewielkim procencie dopełnia,ale póki co jest jak jest.....
Cygan82
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Cygan82
Znajdź inne posty napisane przez Cygan82