Wyświetl pojedynczy post
Cygan82
Member
 
Od: 08.2018

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9849
Stary 12.11.2018, 19:16
Dlatego napisałem o meczach w tym roku bo mamy jage i lecha u siebieMasz racje wOzu w 100% ,my kibice powinniśmy ten budżet tylko w niewielkim procencie dopełnia,ale póki co jest jak jest.....
Odpowiedz cytując