Cygan82 napisał(a):

|
Aby Twoje życzenie się spełniło,nie trzeba wiele,wystarczy aby na każdym meczu rozgrywanym u nas w tym roku było ponad 25 tyś kibiców....I chłopaki napewno by dostali fajne przelewy,to tyle albo az tyle.......
|
Gdyby zarząd nie napalił się jak szczerbaty na suchary na puchary w poprzednim sezonie, gdzie zagrali o być albo nie być, może teraz nie byłoby tych zatorów. Ile razy można wałkować temat frekwencji skoro od lat wiadomo, że na większości spotkań 15 000 to maksymalna liczba. Na hitach jest możliwe nawet zapełnienie stadionu. Nie ma sukcesów nie będzie widzów i taka jest smutna prawda, a koło się zamyka.