Wyświetl pojedynczy post
w0zu
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 10.2018
Skąd: Krk, dz. XII

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9847
Stary 12.11.2018, 16:51
Cygan82 napisał(a):Wyświetl post
Aby Twoje życzenie się spełniło,nie trzeba wiele,wystarczy aby na każdym meczu rozgrywanym u nas w tym roku było ponad 25 tyś kibiców....I chłopaki napewno by dostali fajne przelewy,to tyle albo az tyle.......
Czytałem sporo wątku w tył (w związku z tym, że niedawno założyłem konto na forum) i ten argument powtarza się mnóstwo razy. Jednak jest po prostu niemożliwy. Nie ma co na niego tracić czasu. Sam robię co mogę, karnet mam, w tym sezonie opuściłem tylko trzy mecze domowe.
Przykre i dające do myślenia, że ,,życie" klubu, Jego normalne funkcjonowanie muszą zapewniać na pierwszym miejscu kibice. Jak wspaniali by nie byli, to nie ich obowiązek jako pierwszych dbać o płynność finansową klubu i zarządzanie nim w odpowiedni sposób :/
Ostatnio edytowane przez w0zu : 12.11.2018 o godz. 16:55.
Odpowiedz cytując