Wyświetl pojedynczy post
Adasss
Senior Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9844
Stary 12.11.2018, 11:45
Nie wiem co wy w kółko z tymi 4,5 miesiącami. Z innego źródła ostatnio czytałem, że niektórym zawodnikom spłacono wreszcie ostatnie zaległości za Lipiec (w sensie, że innych spłacono już wcześniej). Jak sądzę oznacza to, że stosowana dalej jest taktyka spłacania w pierwszym rzędzie tych najcenniejszych, a dopiero na końcu tych, którzy i tak poczekają.
Odpowiedz cytując