|
Nie wiem co wy w kółko z tymi 4,5 miesiącami. Z innego źródła ostatnio czytałem, że niektórym zawodnikom spłacono wreszcie ostatnie zaległości za Lipiec (w sensie, że innych spłacono już wcześniej). Jak sądzę oznacza to, że stosowana dalej jest taktyka spłacania w pierwszym rzędzie tych najcenniejszych, a dopiero na końcu tych, którzy i tak poczekają.
|