Temat
:
[XV kolejka] Wisła Kraków - Zagłębie Lubin, sobota 10 listopad, godzina 20:30
Wyświetl pojedynczy post
obikenobi
Senior Member
Od: 02.2013
Offline
#
90
11.11.2018, 23:10
pepe72
napisał(a):
Nalepa dostał
Tylko, że nic się w związku z tym nie dzieje.
To dopiero jego drugie żółtko w sezonie.
obikenobi
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do obikenobi
Znajdź inne posty napisane przez obikenobi