Temat
:
[XV kolejka] Wisła Kraków - Zagłębie Lubin, sobota 10 listopad, godzina 20:30
Wyświetl pojedynczy post
bódyń
Senior Member
Od: 08.2005
Offline
#
1
11.11.2018, 22:53
Ma to chyba sens.
W obronie - ciezko karac za blad
W ataku - ciezko nagradzac za blad.
Oby po nablizszym meczu jak mimo VARu uznaja przeciwnikowi bramke nieprawidlowo zdobyta nie bylo krzyku o tym, ze zawsze przeciwko nam
bódyń
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do bódyń
Znajdź inne posty napisane przez bódyń