Wyświetl pojedynczy post
bódyń
Senior Member
 
Od: 08.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1
Stary 11.11.2018, 22:53
Ma to chyba sens.
W obronie - ciezko karac za blad
W ataku - ciezko nagradzac za blad.


Oby po nablizszym meczu jak mimo VARu uznaja przeciwnikowi bramke nieprawidlowo zdobyta nie bylo krzyku o tym, ze zawsze przeciwko nam
Odpowiedz cytując