Wyświetl pojedynczy post
obikenobi
Senior Member
 
 
Od: 02.2013

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9838
Stary 11.11.2018, 17:48
Gazeta Krakowska:



Cytat:
Przy okazji meczu Wisły Kraków z Zagłębiem Lubin miało dojść do spotkania potencjalnych właścicieli piłkarskiej spółki „Białej Gwiazdy”. Do rozmów Wojciecha Kwietnia i Rafała Ziętka z łódzkim biznesmenem Pawłem Gricukiem jednak nie doszło, choć ten ostatni pojawił się w Krakowie i oglądał sobotnie spotkanie w towarzystwie prezesa honorowego Wisły Ludwika Miętty-Mikołajewicza.

Sytuacja z ewentualnym przejęciem Wisły wydaje się być w tym momencie jeszcze bardziej skomplikowana niż była do tej pory. Taką chęć wciąż deklarują Kwiecień i Ziętek, ale wygląda na to, że oddala się perspektywa ich współpracy z Gricukiem. Nie jest wykluczone, że strony do takiego rozwiązania jeszcze wrócą, ale na ten moment łódzki biznesmen skłania się w kierunku innego rozwiązania. Informowaliśmy już, że Gricuk ma pomysł, jak poprawić sytuację finansową Wisły. Pracuje nad tym intensywnie, a z naszych informacji wynika, że ten pomysł to nic innego, jak przekonanie zagranicznego inwestora, żeby ten wszedł do krakowskiego klubu. Czy to Gricukowi się uda, to inna sprawa. Na pewno na efekt tych jego działań trzeba jeszcze trochę poczekać. Przynajmniej kilka tygodni, ale pierwsze efekty – czyli bardziej konkretne rozmowy z władzami Wisły – mogą pojawić się już niebawem.
Odpowiedz cytując