Wyświetl pojedynczy post
bódyń
Senior Member
 
Od: 08.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#60
Stary 11.11.2018, 12:24
Pewnie by uderzyl ale o bramke byloby ciezej.

Reka byla jak nic.

W jednej powtorce widac i nie ma dwoch zdan. Tu sedzia dal ciala na nasza korzysc.
Ciekaw jest co powiedza o karnym bo jak dla mnie nie bylo.
Odpowiedz cytując