Temat
:
[XV kolejka] Wisła Kraków - Zagłębie Lubin, sobota 10 listopad, godzina 20:30
Wyświetl pojedynczy post
bódyń
Senior Member
Od: 08.2005
Offline
#
24
11.11.2018, 12:24
Pewnie by uderzyl ale o bramke byloby ciezej.
Reka byla jak nic.
W jednej powtorce widac i nie ma dwoch zdan. Tu sedzia dal ciala na nasza korzysc.
Ciekaw jest co powiedza o karnym bo jak dla mnie nie bylo.
bódyń
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do bódyń
Znajdź inne posty napisane przez bódyń