regan napisał(a):

Ty cos pomieszałeś. Nie ma takich przepisów, że jak masz korzyść, po dobicu piłki ręką po złym przyjęciu (a widać w tym przypadku jak byk, że jakby nie obiła się od ręki to by mu wyleciała do zewnątrz na gorszą, lewą nogę i miałby gorszy kąt do uderzenia), to nie ma przewinienia.
Nie zakłamujcie rzeczywistości, bo jakby tak Wisła straciła bramkę zwłaszcza w meczu z Legią to byście memy robili w stylu jak Legia nie może to sędzia pomoże
|
Z tym bym się kłucia że.mial korzyść z tym zagraniem ręką. Piłka daleko by nie odskoczyła. Myślę żeby doskoczył do niej i uderzyl