Wyświetl pojedynczy post
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 11.11.2018, 07:11
brawo.
Remis by bolał...

Czy była ręka? sędzie nie odgwizdał więc uznał że nie.
Zagłebie zagrało Wisłe ze Piastem, powinni wyjechać z 5.
Wnioski po meczu :
Maciek Skorża dałby duzo za takiego pilkarza jak Zdenek. Wczoraj podwajany, czasem potrajany a udawalo mu sie pilke utrzymac czy zgrać. Imaz mi sie podobal pod koniec bo widac ze gral dla druzyny (vide głebokie powroty) Boguś zagrał swoje i tak samo swoje od jakiegos czasu gra...Bartkowski. Powiem tak - ten chłop nic nie daje druzynie. Nic.
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując