pepe72 napisał(a):

Gricuk ma tyle samo co TS.
A głównym plusem jest medialne odcięcie się od kiboli. Ale do tego trzeba będzie jeszcze kilka osób z Wisły wywalić co może rodzić konflikty.
|
Ty myślisz że przed ewentualną sprzedażą kibice nie zasiądą do rozmów z przyszłymi właścicielami i nie obgadają szczegółów? Wchodzenie do Wisły bez dogadania się oraz nie mając pozytywnego nastawienia i stosunków z kibicami którzy poświęcają temu klubowi więcej niż jeden mecz na tydzień nie ma żadnego sensu, i myślę że potencjalni właściciele są tego świadomi. Poza tym, TS Wisła zostanie przecież w obecnych władzach, co najwyżej zostaną sprzedane akcje Wisły S.A.