Wyświetl pojedynczy post
IncognitoTSW
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 08.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1046
Stary 10.11.2018, 15:14
Ślepnąc od świateł - HBO, bardzo interesująca polska produkcja. Obejrzałem, 8 odcinków, myślę że warto polecic. Jak na polskie warunki sklecony całkiem przyjemnie do oglądania, plus bardzo dobra obsada (niestety zawiódł debiutant w roli głównego bohatera, dla mnie trochę za sztywny, drewniany...) jednak dla roli Frycza, Więckiewicza, Pazury - naprawdę warto. Zwłaszcza Frycz pozamiatał, momentami aż czuć było jak gęstnieje powietrze.
Odpowiedz cytując