El'kabat napisał(a):

|
Cieszy informacja.Ale czy Panowie udźwigną finansowo taką inwestycję i czy będzie to zmiana na lepsze - czas pokaże.
|
Wkład TS'u wynosił zero złotych, więc cokolwiek wrzucą będzie na wagę złota

Myślę, że w dluższej perspektywie kogoś jeszcze dokoptują z małopolskich biznesmenów.
Są to ludzie poważni i z motyką na słońce by się nie porywali. Do tego mega kibice Wisełki i krzywdy jej zrobić nie dadzą!
Osobiście uważam do tego, że ewentualne przyjście Kuby będzie motorem napędowym do zachęty nowych sponsorów. Marketingowo transfer nie do przebicia obecnie w polskiej lidze!
Tylko chyba jakby Lech ściągnął Lewandowskiego... haha
Również mam nadzieje, że miasto pójdzie po rozum do głowy i im pomoże. Mam na myśli najem stadionu na nowych, niższych warunkach, bądź umorzenie części starego długu.
Są to lokalni przedsiębiorcy i miasto mam nadzieję wyciągnie pomocną dłoń. Relacje Magistratu z TS'em widać były spalone doszczętnie.