Wyświetl pojedynczy post
lucas8
Senior Member
 
Od: 07.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9822
Stary 10.11.2018, 12:51
El'kabat napisał(a):Wyświetl post
Cieszy informacja.Ale czy Panowie udźwigną finansowo taką inwestycję i czy będzie to zmiana na lepsze - czas pokaże.
Wkład TS'u wynosił zero złotych, więc cokolwiek wrzucą będzie na wagę złota Myślę, że w dluższej perspektywie kogoś jeszcze dokoptują z małopolskich biznesmenów.
Są to ludzie poważni i z motyką na słońce by się nie porywali. Do tego mega kibice Wisełki i krzywdy jej zrobić nie dadzą!

Osobiście uważam do tego, że ewentualne przyjście Kuby będzie motorem napędowym do zachęty nowych sponsorów. Marketingowo transfer nie do przebicia obecnie w polskiej lidze!
Tylko chyba jakby Lech ściągnął Lewandowskiego... haha

Również mam nadzieje, że miasto pójdzie po rozum do głowy i im pomoże. Mam na myśli najem stadionu na nowych, niższych warunkach, bądź umorzenie części starego długu.
Są to lokalni przedsiębiorcy i miasto mam nadzieję wyciągnie pomocną dłoń. Relacje Magistratu z TS'em widać były spalone doszczętnie.
Ostatnio edytowane przez lucas8 : 10.11.2018 o godz. 13:05.
Odpowiedz cytując