Ale to przecież tak od dawna. Są przecież tylko trzy grupy:
- PiS i jego elektorat - ostoja dobra, jedyna sensowna opcja, pomagający wszystkim, tropiący afery i jebiący leszczy, prawi, sprawiedliwi, prawdziwi i jedyny słuszni obywatele,
- środowiska narodowe - wielcy patrioci, nacjonaliści, kochający ojczyznę i białą, katolicką rasę ponad wszystko inne,
- inni - lewacy, ateiści, bezbożnicy, Żydzi, bękarty, komunistyczne i czerwone świnie, zdrajcy narody, SBcy, UBcy, TVNowcy, KODziarze, pedały itd.
Albo popierasz pierwszą lub drugą grupę, albo na pohybel Tobie.
Norma
