Wyświetl pojedynczy post
TIR_DO_SŁUBIC
Senior Member
 
 
Od: 05.2017

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#123
Stary 10.11.2018, 12:51
Ale to przecież tak od dawna. Są przecież tylko trzy grupy:
- PiS i jego elektorat - ostoja dobra, jedyna sensowna opcja, pomagający wszystkim, tropiący afery i jebiący leszczy, prawi, sprawiedliwi, prawdziwi i jedyny słuszni obywatele,
- środowiska narodowe - wielcy patrioci, nacjonaliści, kochający ojczyznę i białą, katolicką rasę ponad wszystko inne,
- inni - lewacy, ateiści, bezbożnicy, Żydzi, bękarty, komunistyczne i czerwone świnie, zdrajcy narody, SBcy, UBcy, TVNowcy, KODziarze, pedały itd.

Albo popierasz pierwszą lub drugą grupę, albo na pohybel Tobie.

Norma
Probierz cwel! Ole ole ole! AUUU AUUU!
Odpowiedz cytując