Temat
:
TS Wisła byłym właścicielem Wisły Kraków S.A.
Wyświetl pojedynczy post
filipowski
Member
Od: 06.2013
Skąd: Częstochowa/Kraków
Offline
#
9819
10.11.2018, 12:31
i to jest bardzo dobra wiadomość,oby tylko nic się nie wysypało.Swoją drogą ciekawe ile wynosi ich majątek.
filipowski
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do filipowski
Znajdź inne posty napisane przez filipowski