Wyświetl pojedynczy post
AOT
Droga jeszcze długa...
 
Od: 10.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9816
Stary 10.11.2018, 08:12
Jeśli odnosisz się do mnie - to pierwsza podstawowa sprawa: jestem ostatni do tego, aby dzielić kibiców na lepszych i gorszych. Serio. Uważam, że każdy znajdzie dla siebie miejsce na stadionie i wręcz ....icy dostaję jak gnoje cisną po januszach z E "bo nie śpiewają".
Uważam natomiast, że takim "kibicem okazjonalnym" o jakich piszesz to można se być w Madrycie albo w Turynie. Można było być takim w Krakowie 10 lat temu. Natomiast w obecnych okolicznościach jeśli mienisz się kibicem Wisły to powinieneś mieć wewnętrzne poczucie obowiązku kupna biletu/karnetu. Bo to tak jakbyś chorą matkę zostawił w nieogrzewanym mieszkaniu. No nie robi się tak, albo jesteś z nią na serio, albo nie ....... głupot tylko się pal ze wstydu, że olałeś temat.
I do tego piję - w moim odczuciu na forum najbardziej aktywni są ci, którzy lubią sę pogadać i ponarzekać, a stadion widzieli na zdjęciu i to takich trzeba niejako zmusić do ruszenia na stadion (bo skoro zadają sobie trud by prowadzić wielogodzinne jałowe dyskusje o klubie, to znaczy że jakoś tam związani są. Trzeba tylko tę więź podnieść na wyższy level).
Odpowiedz cytując