Wyświetl pojedynczy post
AOT
Droga jeszcze długa...
 
Od: 10.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9814
Stary 09.11.2018, 22:20
Mnie w gruncie rzeczy chodziło o to, o czym pisał Psychol kilka postów wyżej.
Frekwencja na poziomie 20paru tysięcy regularnie i od święta komplet pozwoliłoby jako tako funkcjonować, zaspokoiłoby podstawowe potrzeby klubu. Oczywiście akcje ad-hoc typu 12bohater są spoko, ale to regularny przychód naprawdę pozwala żyć. Wobec tego jeśli uważasz się za kibica tego klubu, to kup do cholery raz na dwa tygodnie czy raz na miesiąc bilet na mecz, opierdziel kiełbasę i tym aktem zrobisz więcej niż milionem postów, analiz finansowych i ubolewaniem.
Natomiast jeśli tylko siedzisz przed kompem w piwnicy w domu swoich starych, masz na nosie ujebane keczupem bryle, a mecz widziałeś tylko na ruskim streamie, to swoje analizy możesz se wsadzić w dupę. Bo prawo do głosu jest wtedy, jeśli się dorzucasz. Jak się nie dorzucasz, to do kąta.
Pozdrawiam
Odpowiedz cytując