Wyświetl pojedynczy post
As
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Z rekawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#311
Stary 09.11.2018, 12:11
Jeszcze jedno pytanie.

W deklaracji czlonkowskiehj jest rubryka miejsce zamieszkania. Czy tam wpisywaliscie miejsce zamieszkania np. Krakow albo Londyn czy raczej Adres zamieszkania (z numerem domu, kodem, ulica itd.)?
Pytam bo to dwie rozne rzeczy a ponizej jest okienko do "klikniecia" z pytaniem w jakis sposob maja byc doreczane informacje nt Walnego zgromadzenia i spraw Socios. Na adres email czy adres zamieszkania? Z tym, ze nigdzie w deklaracji czlonkowskiej nie ma rubryki do wpisania oadresu zamiaszkania
Odpowiedz cytując