Wyświetl pojedynczy post
wiesniak842
Socios Wisła Kraków
 
Od: 01.2015

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9801
Stary 09.11.2018, 10:57
Zaraz, zaraz. Mioduski ma kase, ale w budzecie klubu będzie to uwzględnione jako pożyczka, więc chuja a nie będzie cokolwiek załatane. Coś ala nasza sytuacja z Cupiałem i TF.
Ja tylko zwracam uwagę, że takie "prezesowania" to nie tylko nasza bolączka.
Odpowiedz cytując