|
Zaraz, zaraz. Mioduski ma kase, ale w budzecie klubu będzie to uwzględnione jako pożyczka, więc chuja a nie będzie cokolwiek załatane. Coś ala nasza sytuacja z Cupiałem i TF.
Ja tylko zwracam uwagę, że takie "prezesowania" to nie tylko nasza bolączka.
|