Wyświetl pojedynczy post
MB1906
Senior Member
 
Od: 05.2017

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9800
Stary 09.11.2018, 10:56
Ze swojej stronym decuzja podjeta rzucam fajki kasa idzie na socios od grudnia bo mnie wyjazd zimowy pociagnal w Listopadzie Z frekwencja nie pomoge niestety mieszkam pod stolyca i na meczach jestem od swieta.
Odpowiedz cytując