Wyświetl pojedynczy post
PSYCHOLTSW
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9799
Stary 09.11.2018, 10:53
@MB1906 to bądźmy prekursorem, mieliśmy jako pierwsi zegar na stadionie to możemy mieć jako pierwsi średnią frekwencję powyżej 25k.
@sebanop akurat chodzę na D i widziałem pewne rzeczy ale to raczej nie za to, że ktoś nie okazuje sympatii Ruchowi ;-) btw być może masz rację, będę to obserwował.
@funkykoval uderzasz w sedno jak kilku Twoich poprzedników, szkoda tylko, że większość kibiców Wisły nie przykłada do tego ręki aby ratować nasz klub...

mądrze piszemy ale co z tego wynika? z samego pisania nic, zawsze musi być działanie. bez tego ani rusz...
Odpowiedz cytując