rafalp_r22 napisał(a):

|
Właśnie ile razy Sarapata mówiła ze stan finansów jest co raz lepszy, że zmniejszamy zadłużenie, że nie ma się czym martwić. Jak Prezesem może być osoba która w budżecie założyła 8mln PLN ze sprzedaży Carlitosa?
|
Jak w Legii prezesem moze byc Mioduski, ktory zalozyl w budzecie 40 milionow czy tam ile z awansu do LM/LE?
