Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9789
Stary 09.11.2018, 09:52
stary dziad napisał(a):Wyświetl post
Drogi Psycholu , wiem że masz dobre chęci ale lamentujesz w stylu "jaki ten świat jest k...a niesprawiedliwy " .A ten świat jest własnie taki jaki jest ! Czyli bez konkretnych działań Zarządu (przemyślany marketing ale nie tylko) nie wzrośnie ilość widzów na R22 . O tym świadczy analiza historii oraz życiowe doświadczenie . Mało tego , zgadzam się ze zdaniem MaLka że kibice Wisły robią dużo . Czy mogli by więcej ? Zapewne ale tu dochodzimy do sedna problemu , które Ty pomijasz .
Otóż Zarząd powinien jasno przedstawić w jakiej jesteśmy sytuacji i do czego zmierzamy. A Zarząd obecnie uprawia politykę strusia , która w mojej ocenie jest niewłaściwa a na pewno mało kogo mobilizująca do działania.
Nie chcę tutaj specjalnie bronić Zarządu, ale już od czasów drugiego wejścia do klubu Bednarza finansowo jest źle i kolejne "prezesury", nigdy nie mówiły jak jest wspaniałe (co najwyżej jak może być za 2 lata). Ile już razy Sarapata mówiła że stan finansów jest kiepski i potrzebuje na wsparcia kibiców? Potem zawsze ja wyśmiewano że powtarza stare śpiewki o 20 koła kibiców na meczu. A przecież dla każdego inteligentnego człowieka nie wszystko musi być podane na tacy, aby wiedział o co chodzi.
Poza tym, nie wiem czy naszym interesie jest aby TVN mówił że Wisła jest bankrutem? To ma nam biznes przyciągnąć do klubu?

Póki co w całej obecnej sytuacji zastanawia mnie co innego . Nie widzę nerwowych ruchów klubu, choć wg wielu mamy nie przetrwać zimy. Spodziewałbym się w takiej sytuacji "wyprzedazy" piłkarzy, a nie testowania piłkarzy z Afryki i negocjowania ich kupna. Te ruchy wskazują że w klubie jest myślenie na dłużej niż pół roku, z tym że mocno opieramy się na dobrej woli podmiotów jakim wisimy kasę (w tym piłkarzom).
Odpowiedz cytując